Stosowanie siemienia lnianego a Vitrum D3

Witam.Czy jak bede zazywal siemie lniane mielone 2 x dziennie na zaparcia to leki beda sie wchlaniac? Leki vitrum d3 forte,tribux forte ,helides,magnez,kwas foliowy 5mg.

O ile nie doprowadzi Pan do biegunek to leki powinny się wchłaniać normalnie. Oczywiście spożycie błonnika pokarmowego obniża wchłanianie leków - ale jeżeli dochodzi do regulacji pracy przewodu pokarmowego ze stanu patologicznego do normalnego to wchłanianie leków powinno się odbywać na typowym, prawidłowym poziomie.