Stosowanie szamponu na suche włosy

Witam mam pytanie dotyczące włosów. Co polecacie na suche włosy od połowy. Nie chcę ich obcinać nie mam aż tak dużo rozdwojonych końcówek tylko są one suche. Dodam,że mam wrażliwą skórę głowy i różne preparaty/szampony powodują u mnie łupież lub przetłuszczenie się włosów .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do kosmetologa. Sądzę, że konieczne jest zastosowanie odpowiednich maseczek na włosy.