Stosunek w trakcie zażywania tabletek placebo a pominięcie pierwszej tabletki z kolejnego opakowania

Witam, od miesiąca przyjmuję antykoncepcje hormonalną stosuje tabletki daylette w ciągu przyjmowania tabletek placebo miałam stosunek, po 4 dniach miałam zacząć nowe opakowanie ale zapomniałam i wzięłam pierwszą dawkę dopiero następnego dnia jednocześnie z drugą tabletką w blistrze o godzinie 22 (zawsze biorę tabletki o tej godzinie) Krwawienie zaczęło się w dniu przyjęcia pierwszej tabletki placebo i trwało aż do drugiego dnia cyklu. Czy możliwe że jestem w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
W tej sytuacji ochrona antykoncepcyjna została zmniejszona, nie można więc wykluczyć ryzyka ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.