Stres i uczucie lęku

Witam ,pisze tu bo mam problem , nie daje juz rady czasami , duzo stresu dużo nerwów ciągły lek wszystkiego się boje , ze umrę ze zaraz zemdleje ze serce mi stanie , nie samo miałam duże problemy w pracy , mieszkałam z tesciami strasznie mi dokuczali ponieważ matka mojego męża lubi sobie wypić czasami nie dawała spokoju ciągle żyłam w lęku , wszystko mnie dręczy denerwuje , boje się wychodzić z domu czasami ze zmdeleje , jeszcze teraz schudlam źle się t czuje czy mogłam schudnac od tego?

Dzień dobry, zachęcam do przeprowadzenia diagnozy psychologicznej u psychologa - psychoterapeuty. Po kilku wstępnych spotkaniach zaleci on dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.

Witam,

zachęcam Panią do skonsultowania się z psychologiem/psychoterapeutą. Jeśli w Pani rodzinie są osoby pijące, może Pani skorzystać z terapii w ośrodkach leczenia uzależnień – objęte są refundacją NFZ. Psychoterapia pomoże Pani lepiej sobie radzić z trudami życia, doświadczanym lękiem/stresem.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel