Stres oraz osłabienie organizmu

Dzien dobry.od dłuższego czasu miałam stres tak to sie nasiliło ze w koncu pękło.oczywiście robiłam wszystkie badania które wyszły dobrze, byłam na spotkaniu u psychologa ktory zalecił mi wykonywanie systematycznie ćwiczeń relaksacyjnych a także treningu autogennego.natomiast mecza mnie dwa objawy smatyczne jest to osłabienie organizmu a także drżenie ciała.więc chciałabym wiedzieć po jakim czasie mina mi te objawy?

Witam,

ćwiczenia relaksacyjne, jak najbardziej mogą być skuteczne. Może będzie Pani chciała dołączyć do tego aktywność fizyczną. Ze względu na wspomniany przez Panią objaw drżenia ciała zachęcałabym Panią do kontaktu z psychoterapeutą i skorzystania z kilku sesji.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Najczęściej objawy mijają, gdy poradzimy sobie z ich emocjonalnymi przyczynami- czyli zmienimy coś w naszym życiu, zachowaniu, działaniu itp. Jeśli jest Pani w terapii zachęcam do zaangażowanej pracy nad sobą.