Strzelanie stawów, problemy z koncentracją, zatkany nos

Witam, jestem 19letnim mężczyzną. Od dwóch dni trzaskają mnie wszyskie stawy. Może poza kolanami. Do tego czuję się niewyraźnie, mam problemy z koncentracją, ciągle mam zatkany nos (nie jestem pewien czy jest to związane). Jutro idę zrobić badania krwi na HIV/AIDS. Miesiąc temu uprawiałem sex oralny z osobą w moim wieku. W kontaktach płciowych uprawiam głównie sex oralny (strona aktywna) . Czy powieniem się obawiać? Proszę o szybką odpowiedź gdyż bardzo się boję.

Piotr Pilarski

Ryzykowne zachowania seksualne czyli seks z różnymi partnerami wiąże się z zagrożeniem zachorowania na choroby przenoszone drogą płciową. Diagnostyka w kierunku zakażenie HIV jest prawidłowym postępowaniem.

Pozdrawiam.