Sucha i podrażniona skóra po basenie

Witam, cera rok po korzystaniu z basenu, mimo dobrej pielegnacji kremami po wykryciu problemu zmieniła się na przesuszającą, podrażnioną i wrażliwą. Czy jest możliwość, iż kiedyś znowu będzie normalna? Przestaną wyskakiwać czerwone plamki, zniknie uczucie swędzenia oraz czy znikną czerwone ślady (jakby podrażnienia) obok nosa? Efekty te występują nawet przy użyciu delikatnych, aptecznych produktów. Proszę o poradę.

Chlorowana lub ozonowana woda bardzo wysusza skórę. Po dokladnym spłukaniu pod bieżącą wodą od razu natłuszczać skórę calego ciała, jeszcze na basenie preparatami na bazie wazeliny. emolientami. Grubszą warstwę i częściej niż do tej pory pani smarowała. Dziękuję

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl