Suplementy diety a samopoczucie

witam, czy istnieją suplementy diety na poprawę samopoczucia ? Mam straszne problemy z budzeniem się rano, nie mogę w ogóle się obudzić. Pracuję jako kierowca zawodowy i potrafię czasami siedzieć za kółkiem po 3 dni.

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Szczerze i z doświadczenia polecam Paniu guaranę i żeń-szeń!

Pozdrawiam!

Witam Pana,
zdecydowanie polecam w 100% naturalne polskie suplementy DuoLife Dzień i Noc. Ich skład powoduje znakomitą regenerację podczas snu, a także znacznie poprawia osiągi psychomotoryczne w ciągu dnia.Zdecydowanie odradzam napoje energetyczne typu RedBull, większość składników w takich energetykach jest pochodzenia syntetycznego, często dosładzana cukrem(sacharoza),aspartamem lub syropem glukozowo-fruktozowym nie mówiąc o sztucznych barwnikach.Przed suplementacją proszę sprawdzić czy nie ma Pan problemów z nadciśnieniem tętniczym..Powinien Pan również z racji występowania permanentnego stanu przemęczenia, wykonać badania lekarskie. Podejrzewam, że z tytułu wykonywania zawodu kierowcy, ta ilość snu jest niewystarczająca dla Pana organizmu.
Więcej informacji na stronie:
www.wszelaki.fitdietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/

Pozdrawiam
Robert Wszelaki