Suplementy diety dla 23-letniej kobiety

Witam jakie witaminy bedą najlepsze dla aktywnej kobiety w wieku 23 lat? a także jakie suplementy?

To zależy od tego jaką aktywność Pani wykonuje. Ogólnie prawidłowa dieta powinna dostarczać wszystkich witamin i mikroelementów potrzebnych organizmowi. Po treningach jeśli są intensywne warto uzupełniać elektrolity. W celu szczegółowej odpowiedzi proszę o kontakt: mata@zdrowozjesz.pl

Najlepiej nie brać suplementów w ogóle jeśli nie ma ważnej przyczyny aby to robić. Należy pamiętać, że suplementy to leki i muszą być zalecone przez specjalistę (lekarza lub dietetyka). Nadmiar witamin i składników mineralnych z suplementów może być bardziej szkodliwy niż ich niedobór.
Jeśli ma Pani wątpliwości czy brakuje Pani składników mineralnych lub witamin, proszę zrobić analizę pierwiastkową włosa oraz badania krwi (podstawowe, oraz pod kątem zawartości witaminy D)

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/