Swędzenie ud od strony wewnętrznej

Witam, od jakiegoś czasu bardzo swędzą mnie uda od strony wewnętrznej, za kolanami i wczoraj zaczęło swędzieć na zgięciu łokci.w dzieciństwie cierpiałam na skaze białkową. w tym momencie drapie sie pod prysznicem, kiedy położę się spać i pod kołdrą zrobi się trochę cieplej. Nie wiem czy jest to spowodowane depilacją, czy może załapałam jakieś choróbsko ale mój partner nie drapie się. Proszę o jakąś podpowiedź co to może byc. Dodam że w miejscu gdzie się drapię pojawiają się siniaki. pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych trudno jest mi udzielić jednoznacnzej odpowiedzi odnośnie przycyzny świądu. Polecam dostępne bez recepty leki antyhistaminowe dostępne w aptece.