Świąd odbytu u 19-latka

Bardzo swędzi mnie odbyt i lekko moszna. Mam tak od czerwca stosowałem pełno maści i nie pomaga, lekko tylko ulżyło ale po kilku dniach rzadszego stosowania pieczenie jest uciążliwe. Nie są to niby żylaki ani robaki, przynajmniej tak stwierdziło dwóch chirurgów,dwóch dermatologów i testy. Mam już dość nie wytrzymam dłużej czy są jakieś podobne przypadki, może to jakaś nietypowa doległość, jeśli jakaś grzybica czy świad to czemu te wszystkie leki nie pomogły. Błagam o pomoc...

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny stanu miejscowego w badaniu nie jestem w stanie Panu pomóc i udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z doświadczonym dermatologiem.