Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Szansa na płaski brzuch po operacjach ginekologicznych

Jestem po dwóch operacjach ginek. cięcie od pępka w dół. Od listopada regularnie ćwiczę 5x w tygodniu po ok.30min+ Nording Walking przez 1h15min od stycznia. W tej chwili wykonuję A6W jestem w połowie programu jednak brzuch na dole jest nadal odstający a jestem już 8 miesięcy po ostatniej operacji. Mięśnie mam twarde i mocne bo bez problemu wykonuję te oraz inne ćwiczenia. Należę do osób które uważnie dobierają posiłki, nie jadam słodyczy. Czy jest w ogóle szansa na płaski brzuch po operacjach?
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Czego unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Zawsze jest taka szansa , ale nie widziałem blizny, w ostateczności mona zrobić mała korekcję plastyczną.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0

Myślę iż jest to kwestia wyrzeczeń dietetycznych oraz ćwiczeń. Ostatni "krzyk" mody, który wprowadziliśmy to kuracja SP6 Complete firmy Lifewawe czyli nano-plastry. Miesięczna kuracja to około 500 zł. Proszę w razie czego poszukać konsultanta w Pani rejonie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy