Odchudzanie po operacji kolana

jak mam zgubic nadwage z brzucha? 31-180-130kg nie moge cwiczyc na orbiterku poniewaz jestem po operacji kolana i mam sruby prosze o pomoc

Witam,
polecam długie spacery kilka razy w tygodniu, nordic walking też będzie dobrym rozwiązaniem. Ważne, żeby ćwiczyć regularnie minimum 3 razy w tygodniu.
Ważny jest też sposób odżywiania, u ułożeniu jadłospisu warto poprosić o radę dietetyka.
Pozdrawiam

Witam,
na poczatek polecam basen - pływanie kraulem lub grzbietem, systematycznie min 3x w tyg, do tego zdrowa racjonalna dieta. Dodatkowo ćwiczenia - indywidualne ze względu na kolano, ale najważniejsza jest motywacja i systematyczność.
Pozdrawiam