Szanse na ciążę po dwóch cesarskich ciążach i operacji endometriozy

Czy po dwóch cc i operacji endometriozy w szwie po cc jest możliwa jeszcze ciąża bez realnego zagrożenia pęknięciem macicy? Słyszałam bardzo różne opinie na ten temat. Pozdrawiam B

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej istnieje taka szansa, z tymże poród możłiwy już tylko drogą cc.