Szczelina między udami

Co mam zrobić aby moje uda były zwarte, jestem szczupła i pomiędzy moimi udami jest dość duża szczelina i przez nią nogi wygladają na nie zgrabne. Dodam tylko, że mam 30 lat i nie jestem chuderlakiem, bo ważę 55 kg przy 164 wzrostu.

Witam serdecznie,

Powinna Pani zbudować masę mięśniową nóg. Polecam różnego rodzaju ćwiczenia na uda oraz przysiady. Można skorzystać z pomocy trenera fitness, siłowni lub ćwiczyć samodzielnie w domu. W internecie znajdzie Pani bardzo wiele zestawów treningowych na wyrzeźbienie nóg. Proszę zwracać uwagę na technikę ćwiczeń, aby nie obciążyć stawów.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu
tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk