Jakie ćwiczenia, aby wysmuklić uda?

Witam ! Nazywam się Martyna. Mam 19 lat i ważę 64 kg przy wzroście 170 cm. Moim problemem są uda. Przeszkadzają mi i chciałabym je wysmuklić jednocześnie nie umięśniając ich za bardzo. Mam 55 cm w udach i chciałabym stracić parę zbędnych cm ( tak ok 4-5 cm ). Od paru dni ćwiczę z Mel B abs i pośladki. Jakie ćwiczenia pomogą mi zrzucić zbędne cm ?

Witam serdecznie,

Proszę wykonywać ćwiczenia na uda, wewnętrzną stronę ud oraz pośladki. Polecam ćwiczenia FitnessBlender, tak jak Pani ćwiczy Mel B, BeFitWomen, odchudzanie bez kitów itp Odpowiednie filmiki znajdzie Pani bez problemu w internecie. Najlepiej jednak skorzystać z porady trenera fitness.

Musi jednak Pani pamiętać iż pracę nad sylwetką należy rozpocząć od kuchni, ponieważ prawidłowa dieta stanowi 70%sukcesu w dążeniu do celu.

w razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk