Szybka męczliwość i nadmierny łojotok na skórze głowy

Mam następujące objawy: bardzo szybko się męczę, wystarczy że wejdę na pierwsze piętro, a już dostaję zadyszki. Ponadto skóra głowy wytwarza bardzo dużo łojotoku, codziennie muszę ją myć - nie pomaga żaden szampon, jedynie witamina PP. Anemia i cukrzyca wykluczone, tarczyca również w idealnym porządku. Lekarzowi rodzinnemu skończyły się pomysły, mnie tym bardziej. Gdzie teraz powinienem się udać? Bardzo proszę o pomoc.

Zalecałabym konsultacje u kardiologa ( mimo młodego wieku). Łojotok nie koniecznie jest związany z pozostałymi objawami, które mogą wskazywać na nieprawidłowości dotyczące układu krążenia.