Szybkość pracy serca przy SSRI

Witam. Od tygodnia biore ssri. SredniPuls spadł mi z 80-100 do 60-65. Nie denerwuje się i mało czym zamartwiam. Atak nerwicy miałem 1. Martwi mnie jedynie szybkość pracy serca. Czy jest to spowodowane działaniem fizycznym leku na serce czy tym że lek powoduje wyciszenie i uspokojenie? Dziękuje z góry za odpowiedź.

Taka czujność może nasilać niepokój,więc lepszy skutek może dać opieka psychoterapeuty niż farmaceutyk i zostawanie samemu z jego działaniem i brakiem poczucia zainteresowania Pana osobą.Nie każdemu służy takie instrumentalne leczenie.