Szybsze bicie serca u 4-latka

Witam, syn lat 4 od dłuższego czasu czasami mówi, że serduszko mu mocno puka i przykłada moją rękę abym poczuła. Gdy biegał to się nie dziwiłam ale czasami nawet jak siedzi nagle zacznie mu mocno bić. Wczoraj dwa razy też mówił, ze boli i pokazywał na jedną pierś. Czy powinnam udać się z nim na jakieś badanie?Dodam, że wcześniej nie było problemu z sercem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty pediatry. W razie wykrycia nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.