Tabletki na odchudzanie

Witam, chciałbym otrzymać pomoc na temat odchudzania. Otóż szukam dobrych tabletek bez recepty, które są skuteczne. Oczywiście jest to jedynie pomoc, ponieważ oprócz tabletek jestem na diecie i ćwiczę, dużo biegam.
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Stosowanie zbilansowanej diety uwzględniającej deficyt energetyczny oraz regularna aktywność fizyczna w zupełności wystarczą do stopniowej i skutecznej, a przede wszystkim zdrowej utraty masy ciała. Tabletki są zupełnie zbędne, zwłaszcza, że większość z nich nie wpływa korzystnie na organizm, a dodatkowo nie charakteryzują się znaczącą skutecznością.

Tabletki na odchudzanie są bardzo dobre, ale dla producenta...
Nic nie zastąpi wizyty u profesjonalisty, czyli dietetyka.
Ale do zaleceń trzeba się stosować rygorystycznie, a nie "tak w przybliżeniu", jak zwykle bywa...
Pozdrawiam.