Tik polegający na trzęsieniu kolanem

Mam tik nerwowy polegajacy na trzesieniu kolanem - czy jest jakis sposob aby sie go pozbyc?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Ruchów mimowolnych jest kilka rodzajów. Wiele z nich wygląda bardzo podobnie i tylko szczegółowo zebrany przez specjalistę wywiad oraz badanie pozwala na prawidłową klasyfikację. W zależności od charakteru ruchu, objawów towarzyszących czy też innych cech specjalista może zlecić odpowiednią diagnostykę i leczenie.

Witam,

Tylko w zależności od przebiegu tików, ich okliczności i kwalifikacji może zostac podjęta odpowiednia pomoc. Sugerowałabym pierwszą wizytę w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek