Dzień dobry,
Przez internet nikt nie może diagnozować Pani objawów, do tego zawsze niezbędny jest kontakt osobisty. Stąd proszę udać się do lekarza psychiatry, który poza samym rozpoznaniem, zaproponuje Pani stosowną metodę/formę leczenia (farmakoterapia i/lub psychoterapia). Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.
Dzień dobry!
Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Bardzo proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego, psychologa lub lekarza psychiatry.
Pozdrawiam!
Dzień dobry, myślę że na podstawie pełnej diagnozy psychologicznej psycholog będzie w stanie powiedzieć co pani jest. Przez internet nie ma takiej możliwości. Diagnoza psychologiczna trwa zazwyczaj kilka spotkań po których omawiana jest wstępna diagnoza i proponowane leczenie. W pani przypadku prawdopodobnie będzie to podjęcie psychoterapii, być może wspartego leczeniem farmakologicznym. Pozdrawiam.
Polecam zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, bądź prywatnego gabinetu, gdzie uzyska Pani pełną diagnozę, co do stanu swojego zdrowia psychicznego, gdyż taka internetowa diagnoza jest nieodpowiedzialna i nieprofesjonalna. Zrobiła Pani dobry krok w kierunku poradzenia sobie z niepokojącymi objawami - zaczęła Pani szukać pomocy, jest ona niewątpliwie niezbędna w Pani przypadku i prawdopodobnie bedzie opierała się na psychoterapii, ewentualnie wspomaganej farmakologicznie - decyzja jednak o tym należeć będzie do profesjonalisty diagnozującego.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek
Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:
- Agresja i zdenerwowanie u 23-letniej kobiety – odpowiada Mgr Patrycja Stajer
- Zaburzenia lękowe, nadmierne pocenie się, bóle głowy – odpowiada Mgr Patrycja Stajer
- Zmienne nastroje po śmierci mamy – odpowiada Mgr Patrycja Stajer
- Trudności w opanowaniu emocji i zmienne nastroje – odpowiada Mgr Patrycja Stajer
- Natrętne myśli i zmienne nastroje – odpowiada Mgr Adam Kowalewski
- Płaczliwość, odczucie braku sensu życia i problemy ze snem – odpowiada Mgr Patrycja Stajer
- Myśli samobójcze i uczucie samotności u 26-latka – odpowiada Mgr Patrycja Stajer
- Zmienne nastroje przy ciąży i po stracie ukochanego – odpowiada Mgr Patrycja Stajer
- Zmienne nastroje, nerwowość, fobie społeczne i autoagresja – odpowiada Mgr Patrycja Stajer
- Zmienne nastroje i rozdrażnienie jako objawy depresji – odpowiada Mgr Izabela Makowska-Trzeciak