Tłusta skóra twarzy i głowy

Witam, Mam tłustą skórę twarzy i głowy, muszę my włosy codziennie, bo wyglądają okropnie. Do tego mam kilka ciemnych włosków na twarzy w okolicy żuchwy, które regularnie muszę wyrywa, żeby normalnie wykładać, poza tym krotki na twarzy i czasami pod pachami, a nawet w okolicy intymnej. Mam tego dość, nie mogę wyjść z domu bez makijażu, muszę wstawać rano, żeby umyć włosy. Odżywiam się ok, moja waga jest ok, czy to mogą być hormony? Proszę o konkretną odpowiedź.

Tak, proszę udać się do endokrynologa, lekarz zleci odpowiednie badania. Trądzik również można wyleczyć, dermatolog obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednie metody leczenia.