Trening bicepsa a naderwany mięsień czworogłowy

czy podczas kiedy mam naderwany msiein czworogłoy i jezdze na rehabilitacje moge cwiczyc hantalmi biceps,gumy do wzmacniania miesni(rozciaganie ich,machanie rekami z guma w reku)? prosze o szybką odpowiedz,pozdrawiam.

Witam. W tej sytuacji nie ma przeciwwskazań do ćwiczenia mięśnia ramion czy obręczy barkowej.