Trudności z oddychaniem, swędzenie okolic uszu
Rozpulchnione dziąsła przeszły,za to moje odrętwienie głowy jakby się zmniejszyło i trwa krócej i tylko w konkretnych miejscach(czubek głowy,skronie i tył jakieś 2cm za uszami) i szybko przechodzi w swędzenie,do tego doszły trudności z oddychaniem,które trwają jakieś pół godziny do dwóch i przechodzą(płuca czyste),cały czas chudnę,we wrześniu mam umówioną tomografię,a w sierpniu jeszcze jedną gastroskopię.Biorę magnez i cynk-na wypadanie włosów bo od jakieś 9mies strasznie lecą mi włosy

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej poradzić. Niestety nie zadała Pani konkretnego pytania w opisie. Bez poznania większej ilości informacji nie można nic więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.