Twarde żyły po stosowaniu Opioidów dożylnych

Przez 2 lata brałem opioidy dożylnie. Niedawno skończyłem. Wszystkie żyły na moich rękach są twarde, schowane nie dałoby się zrobić iniekcji, czy one kiedyś wrócą do normy? Co się z nimi stało?

Aleksander Ropielewski

Jest to wynik zwłóknienia spowodowanego przebytym zapaleniem żył i częstymi wkłuciami. Nie da się sprawić aby żyły znowu były elastyczne.