Tycie po zastosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Mam 18 lat, ważę 59kg przy 170cm wzrostu. Dużo przybrałam od czasu stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Teraz już je odstawiłam i chcę wrócić do swojej starej wagi (50kg). Jak powinna wyglądać zdrowa dieta dla mnie, tak abym w ciągu miesiąca chudła 4-5 kg? Dodam, że od 2 tyg zaczęłam regularnie ćwiczyć na siłowni (3-4 razy w tyg) Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Dieta powinna być odpowiednio zbilansowana. Należy spożywać pełnowartościowe posiłki regularnie 5 razy dziennie. Oczywiście dieta lekkostrawne, ubogotłuszczowo oraz picie ok 1,5-2 l wody niegazowanej.