Ucisk pod żebrami, uczucie nudności i pojawianie się siniaków

Mam 19 lat i wszystko zaczęło się 3tyg temu,uciskało mnie po prawej stronie pod żebrem, czasami całymi dniami-teraz już mniej,często mam uczucie nudności,zaczęły wyskakiwać mi siniaki,jestem ciągle zmęczona,czasami nie mam wręcz siły wstać,potrafię spać kilkanaście godzin i nadal być śpiącą,a nie jest to normalne.Zawsze miałam pełno energii.Dodatkowo zwróciłam uwagę od kilku dni na ból jakby stawów.Proszę o interpretacje wyników,bo wg mnie są ok http://images.tinypic.pl/i/00586/qqvy9h4n5g4o.jpg

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety załączony link nie prowadzi do wyników. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.