Uczucie niedoceniania przez chłopaka

Witam:)Mam dosyć spory problem...Dodam na początku,ze mój chłopak choruje na nerwicę ja coś na kształ depresji połączonego z nerwicą.Boję się,ze nie jestem doceniana przez swojego faceta...Chciałabym usłyszeć od niego słowo kocham Cie raz usłyszałam to na początku kiedy smsował do mnie...Potem jak pytałam stwierdził,ze jakby mnei nie kochał to by ze mną nie był,że on woli miłośc okazywać gestami niż pustymi słowami...kiedy mówie ,że nie mówi mi czułości ,to on że dlatego ze często się kłocimy:(

Witam. Coś tam jest między wami. Może dobre byłoby wspólne spotkanie z neutralną osobą, psychologiem aby przyjrzeć się o co chodzi.

Witam. Żeby dobrze zrozumieć ten problem należałoby wysłuchać i Panią, i Pani partnera. Być może moglibyście Państwo skorzystać z terapii par. Pozdrawiam