Nadmierne okazywanie uczuć w związku

Witam.Mam chłopaka od roku i 9 miesięcy. Nie ukrywam że go kocham ale przeszkadza mi w nim coś.Bardzo często chce się przytulać i w ogóle jest taki w rodzaju dziecka, które chce nieustannie tulonym. Zaczęło mi to przeszkadzać, to znaczy zawsze mnie to irytowało ale teraz bardziej. Chciałabym żeby był raczej ,,niegrzecznym chłopcem``, czyli czasami zaczepił, powiedział coś innego niż ,,kocham cie, misiaczku``. Jak mam z nim o tym porozmawiać żeby przestał być taki w pewnym sensie ,,kluchowaty``?

Witam. Porozmawiać trzeba i to całkiem normalnie. Tak jka teraz Pani napisała tak też może mu to pwiedzieć. Być może uda się wam wyposrodkować wasze oczekiwania a być może do siebie nie pasujecie. Albo też może być tak, że Pani trudno przyjmować i okazywać czułość, ale tego przez internet nie jest się w stanie ocenić.
Magdalena Brabec

witam,
sugeruję porozmawianie z chłopakiem na temat tego jak Pani się czuje. Proszę od zapewnienia Go o swoim uczuciu, o tym, że jest ważny. Jednocześnie proszę Go zapytać skąd w nim taka duża potrzeba wylewności.Przyczyn może być wiele :
- wcześniej, np. w dzieciństwie nie dostał tyle miłości ile potrzebował,
- nie do końca jest pewny Pani uczuć ( zbyt mało odczuwa miłości z Pani strony)
- może ma takie przekonanie, że tak właśnie należy okazywać miłość.
Dopóki On sam nie udzieli odpowiedzi to snujemy tylko przypuszczenia. Poza tym, On może nawet nie podejrzewać, ze liczy pani na to, ze to On czasem się nie zgodzi, podejmie decyzje i będzie niezadowolony.

życzę szczerej i owocnej rozmowy

Witam. Sądzę, że warto by było, aby Pani otwarcie i szczerze z nim na ten temat porozmawiała. Należy być uczciwym wobec siebie i otwarcie, ale życzliwie, wypowiadać swoje poglądy, myśli, postawy. Dobre relacje między partnerskie buduje się latami, jeśli ma to być sensowny, dobry i ciekawy związek. Powodzenia