Uczucie niepokoju i kołatanie serca po posiłku

Witam, mam 35 lat. Od ok. 2 lat nieraz po kawie i papierosie, albo po obfitym obiedzie zaczynam czuć niepokój, strach że coś mi się stanie. Serce bije mocniej tak jakby było zmęczone, kręci mi się wtedy w głowie i mam wrażenie że umrę.zaczynam miewać problemy z równowagą,czuję się wtedy b zestresowany. Ogólnie jestem osobą wrażliwą i często nawet jak nie powinienem czuje że się mimowolnie zaczynam stresować. Alkohol piję zawsze na weekend. Np w piątek 2 piwa i drink, a w sobotę więcej np. Flaszka na pół z kolegą. Ogólnie kiedyś uprawialem b dużo sportu, obecnie mam pracę fizyczną jako monter mebli więc ruchu mi nie brakuje. Jem w sumie wszystko, tzn normalne posiłki i dużo owoców. Proszę o pomoc, ponieważ robiąc badania krwi, moczu i ekg serca wyszło wszystko jak u 20latka.

Dzień Dobry Panu :)

Zalecałabym Panu, by skontaktował się Pan bezpośrednio z Poradnią Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu albo prywatnie) celem szczegółowej diagnostyki symptomatycznej
oraz leczenia - gdyż zaprezentowane przez Pana objawy wskazują
na symptomy nerwicowo-lękowe.

Z życzeniami dla Pana wszystkiego najlepszego,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605