Uczucie obrzydzenia związane z seksem

Dzień dobry. Postanowiłam napisać, ponieważ od dłuższego czasu mam pewien problem. Chodzi mianowicie o sprawy seksu. Od kilku miesięcy mam ogromne obrzydzenie do tych spraw i nie sprawiają mi one przyjemności. Kiedy mój partner pieści mnie oralnie mam ochotę odepchnąć go od siebie, ponieważ czuję wstręt. To nie wina tego, że robi to źle... po prostu kiedy pomyślę o tym, że on znajduje się między moimi udami czuję się okropnie. Tak samo jest kiedy uprawiamy seks. Dlaczego tak się dzieje? Pomocy.

Witam,
przyczyny podobnych zachowań leżą często w poczuciu małej atrakcyjności albo rozumieniu seksualności,jako sfery "wstydliwej".takie odczuwanie może się tym samym pogłębiać w relacjach ,które nie są dostatecznie dojrzałe i seks jest w nich bardziej obowiązkiem narzuconym przez presję w środowisku niż naturalną reakcją wynikającą z pogłębiającej się więzi i bliskości z partnerem.
Tak,czy inaczej lepiej nie eksperymentować w sposób niezgodny z własnym stanem emocjonalnym,gdyż jest to przede wszystkim rodzaj gwałtu na samej sobie,który daje jeszcze gorsze następstwa a wśród nich również nerwicowe bóle,schorzenia itp,które będą jednostką chorobową wymagającą odrębnego leczenia.Jest więc konieczne podjęcie kontaktu z terapeutą,póki jeszcze Pani odczuwa swoje stany od strony emocjonalnej.
Naprawdę zachęcam.
Pozdrawiam serdecznie

Witam ,tak silna awersyjna reakcja na seks z partnerem jest wskazaniem do czasowego zawieszenia aktywności seksualnej. Konieczne wydaje się też skonsultowanie Pani stanu z psychologiem -seksuologiem. Pozdrawiam