Uczucie przygnębienia i zmęczenie

Mam 25 lat, od pewnego czasu czuje się przygnębiona, ciągle zmeczona, uzalam się nad sobą, mylę sen z jawa- zajmuje mi trochę czasu dojście do tego co jest prawdą a co nie. Uważam że ludzie knuja przeciwko mnie, obgaduja, nienawidza. Oskarzam ludzi.Wiem ze to urojone ale ciągle to we mnie siedzi, myśli przelatują mi przez głowę, nie mogę się na niczym skupić. Wstanie z łóżka jest dla mnie katorga. Nie mogę zasnąć, później śpię do południa. Czy są to symptomy jakieś choroby psychicznej?

Niestety przez porade online nie da się postawić rzetelnej diagnozy. Problemy o których Pani wspomina świadczą jednak o trudnościach emocjonalnych. Zachęcam do skonsultowania się z psychologiem lub psychoterapeutą.

Witam. Mogą być to symptomy wielu różnych problemów, dlatego najlepiej byłoby udać się do psychologa albo psychiatry. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Witam
Wiele chorób może mieć podobny
obraz kliniczny, np. depresja.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Zachęcam Panią do osobistego omówienia
problemu z psychologiem lub psychiatrą.
Pozdrawiam serdecznie