Ulewanie wadą u 2-miesięcznego dziecka pomimo karmienia mlekiem

Karnie moja dwumiesięczna córkę mlekiem bebiko1 z butelki, czasami podam niewielka ilosc przegotowanej wody a od dwuch dni ulewa jej się woda. Mimo ze nie podawalam. Dlaczego i czy zgłosić się z tym do lekarza?

to co się ulewa to połknięta ślina. Możliwe że to reflux żołądkowy , może też ulewać jako wyraz nietolerancji sztucznego mleka.