Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Upławy przy zakładanym implancie antykoncepcyjnym

Witam We wrześniu miałam zakładany implant antykoncepcyjny (w lewe ramię). Od tamtej pory nie miałam normalnej miesiączki i od dwóch tygodni mam dziwne upławy z pochwy koloru ciemnobrązowego . Nie ukrywam ,że trochę mnie to niepokoi. Co powinnam zrobić? Mieszkam za granicą i najbliższa wizyta u ginekologa będzie w grudniu.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie wcześniej zgłosić się do lekarza ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy