Uporczywe migreny a koncentracja

Witam! Od około 20 lat (obecnie mam 47 lat) cierpię na uporczywe migreny.Czy mogą one być powodem gwałtownego osłabienia pamięci i koncentracji?Pasjami rozwiązywałam krzyżówki,sudoku,grałam w gry online,teraz zajmuje mi to coraz więcej czasu,albo po prostu rezygnuję.Jestem bardzo zaniepokojona tym o się ze mną dzieje.Mam ostatnio bardzo dużo stresu,takiego którego nie ujawniam na zewnątrz,ale czy to też może być powodem? pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Każdy z powodów o jakim Pani wspomniała z osobna może być powodem gorszej sprawności intelektualnej i obniżonej koncentracji. Sugeruję kontakt z neurologiem.