Usamodzielnienie się na rencie

Jak usamodzielnic się mając rentę oraz zasiłek?. Narazie mam na ubrania jedzenie polowe daje mamie chcę sam wydawac na życie oszczedzajac na inne sprawy gorzej jest z Praca bo zakaz pracy.

Jeśli nie ma takiej możliwości w Pana okolicy, warto porozmawiać z rodzicami i spróbować wspólnie wypracować realne możliwości uniezależnienia się. Zachęcam także do spotkania z psychologiem- praca nad sobą- poczuciem wartości, kompetencji i sprawstwa, pomoże Panu lepiej radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego, w tym samodzielnością.

za malo danych na konkretna odp.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza