Usuwanie tłuszczaka w znieczuleniu miejscowym

witam pana doktora ja do pana doktora pisałem w sprawie tluszczaka wiem ze to by bylo w znieczuleniu miejscowym ja taki bojacy to tak delikatnie by bylo czy pan doktor usunal by tluszczak jest maly 2cm mam go juz kilka lat to inaczej wstydliwa choroba ja jestem z Wołomina nie daleko Warszawy pan doktor przyjmuje w Warszawie mozna sie z panem doktorem umowic na wizyte lub jak mozna by bylo poprosic nr tel

Witam , konsultacje i zabiegi odbywają się w Fundacji "PFESO" w W-wie,ul.Mokotowska 15 (przy kościele Zbawiciela). Tel. do rejestracji : 223314140. z.żurawski