Utrata barwy ust na konturach

Witam, mam 23 lata, od drugiego roku życia jestem alergikiem, około paru tygodni temu zauważyłam, że moje usta tracą barwę na konturach. Jak temu zapobiec? Czym jest to spowodowane?

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi powiedzieć czy kest to jednoznacznie zwiazane z alergią. Podstawą jest skuteczne leczenie antyalergiczne. Jeżeli alergi anie jest dobrze kontrolowana warto zgłosić się do dermatologa-alergologa.

Bez dokładnego wywiadu cięzko stwierdzić przyczynę. Byc może jest to wynik stosowania konkretnego leku, najczęśćiej stosowanego zewnetrznie, może to być też objaw zaburzeń w morfologii krwi. Zalecam konsultacje u doświadczonego specjalisty.