Utrata czucia w penisie i brak przyjemności podczas stosunku

mam 38 lat ,od dwoch lat mam powazny problem z penisem .Stracilem czucie i brak przyjemnosci podczas stosunku mam uczucie bolu ,mam w miare normalny wzwód nie wiem co mam robic ,gdzie szukac pomocy ,jestem załamany tym faktem prosze o pomoc.

Witam, jeżeli czuje Pan ból to chyba nie stracił Pan czucia, Dolegliwości bólowe podczas stosunku mogą być spowodowane bardzo różnymi przyczynami np zakażeniem jakimiś drobnoustrojami- konieczne badanie wymazu i farmakoterapia lub zwłóknieniami tkanek penisa lub w obrębie mięśni czy więzadeł podtrzymujących - czasami potrzeba wtedy zabiegu chirurgicznego lub wieloma innymi przyczynami. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa który zleci specjalistyczne badania i rozpocznie proces leczenia.pozdrawiam