Utrata przytomności podczas biopsji tarczycy

Witam w czoraj miałem biopsje tarczycy ale w trakcie tego badania zrobiło mi sie słabo lekarz zrobil dwie próby wklucia igłą ale podczas tego badania przełykam sline mam z tym duży problem . nie wiem co robic .guzek jest malutki 5- 6 mm lezy dosc głeboko 21cm w prawej czesci płata . Proszę o odpowiedz DOMINIK 32 LATA.

Słabość miała najprawdopodobniej podłoże emocjonalne, a problem z przełykaniem po biopsji może być skutkiem np krwiaka po punkcji. jeżeli dolegliwości nie ustąpią w ciągu dwóch tygodni proponuję kontrole u lekarza z USG szyi