Uzależnienie od Tramalu u bliskiej osoby

Witam serdecznie, Od trzech miesięcy spotykam się z mężczyzną uzależnionym od tramalu, w kwietniu tego roku trafił do szpitala psychiatrycznego w Gnieźnie po wcześniejszym zgłoszeniu się na leczenie w poradni w naszym mieście. Od w/w miesiąca nie zażywa tramalu, dzięki mojej namowie udał się do ośrodka dla osób współuzależnionych, ponieważ jest dda.Ja również jestem dda tyle, że kończę terapię. Mój przyjaciel jest osobą wartościową i mimo jego przeszłości chciałabym dać tej znajomosci szansę.

Witaj,
przecież nic nie stoi na drodze Waszej znajomości.Przeciwnie,możecie moim zdaniem dać sobie bardzo wiele,w dodatku w sposób dobrowolny i świadomy.Na razie Pani jest w sytuacji trudniejszej,bo chłopak jeszcze nie korzystał z terapii,ale skoro bierze pod uwagę Pani opinię,to b.dobrze dla obojga.Proszę ten fragment zycia starać się poruszać w rozmowach z własnym terapeutą.
Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Witam,
Nie jest dla mnie jasne o co konkretnie Pani pyta ;). Myślę, ze relacja z osobą uzależnioną w trakcie leczenia jest utrudniona, ale nie niemożliwa :). Proszę nie przerywać terapii własnej aby nie wejść w schemat współuzależnienia.
Pozdrawiam
Aleksandra Tyszkka