Uzyskanie skierowania na badania

u kogo mogę dostać skierowanie na te badania: - RTG klatki piersiowej - spirometria - EKG, ECHO serca oraz konsultacja kardiologiczna - konsultacja laryngologiczna - konsultacja dentysty (brak czynnej próchnicy) - konsultaja endokrynologiczna (wyklucznie chorób tarczycy i nadnerczy) - morfologia krwi - badania biochemiczne: sód, potas, glukoza, kreatynina - oznaczenie poziomu cholesterolu z profilem lipidowym - badanie ogólne moczu - profil glikemii - gastroskopia - USG jamy brzusznej

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, cześć z tych badan może zlecić lekarz rodzinny (RTG, EKG, skierować na USG jamy brzusznej, morfologia, badanie moczu, profil lipidowy, glukozy, kreatynina, sód, potas). Resztę musi Pani sie udać do specjalistów po skierowaniu od lekarza rodzinnego. Pozdrawiam