W jaki sposób schudnąć w ciąży?

Witam aktualnie ważę 120 kg i jestem w 4 tygodniu ciąży w jaki sposób mogłabym bezpiecznie utrzymać obecną wagę lub nawet lekko ją obniżyć nie narażając dziecko na niebezpieczeństwo nie prawidłowego wzrostu,rozwoju itd.

Witam serdecznie,

niestety odchudzanie w ciąży nie jest wskazane. Powinna Pani dbać o zdrową i dobrze zbilansowaną dietę i nie jeść dużo za dużo jak to zwykle bywa w tym okresie. Posiłki należy jeść bardzo regularnie. W każdym z ich musi byc odpowiednia ilość białka, tłuszczu i węglowodanów.
Po urodzeniu dziecka weźmieW razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk
się Pani za odchudzane.w tym momencie zrównoważona dieta.