Jak na utrzymanie odpowiedniej wagi wpłynie jedzenie o tych samych godzinach?

Do tej pory starałam się jeść regularnie, jednak ze względu na ilość zajęć mam z tym coraz większe problemy. Jak na utrzymanie odpowiedniej wagi wpłynie jedzenie o tych samych godzinach, jednak z ciągłą zmianą obfitości posiłków? Np. w poniedziałek zjem o 17 podwieczorek, obiad o 14, ale już we wtorek obiad o 17, a 'podwieczorek' o 14?

Witam serdecznie,

regularność posiłków ma istotny wpływ na utrzymanie wagi. Nie można dopuszczać do wielkich przerw pomiędzy posiłkami i do wygłodzenia organizmu. Nie mniej jednak jeżeli nie ma Pani innej możliwości to postara sie Pani aby posiłki były zdrowe, prawidłowo zbilansowane, nie bardzo obfite a waga nie powinna znacznie się zmienić.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk