Jak jeść, aby przybrać na wadze?

Witam mam 21 lat i prosze o pomoc ,zawsze była szczupłą osobą ,ale teraz jeszcze bardziej ,nie jadłam jadlam przynjamniej 1 albo 2 kanapki na cały dzien i to mi wystarczało ,ponieważ jak juz zjem wiecej boli mnie żołądek silno , chce przytyc bo mam dosc wysmiewania ,ale nw od czego zacząc ,narazie zaczełam jesc wiecej i zaczełam cwiczyc zeby miec ładną budwoe ciała również ,jescze wspomne ze sie ciagle zle czuje ,i wyskoczyły mi czerwone krostki na ciele a na plecach dwie duze czerwone plamy ktore swedzą bardzo ,proszę o pomoc .

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Przede wszystkim radziłabym udać się do lekarza pierwszego kontaktu i zrobić podstawowe badania, tym bardziej jeśli boli Panią żołądek i pojawiają się inne niepokojące objawy. Dopiero wtedy można zająć się kwestią odpowiedniej diety.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka