Co jeść, by skończyć z niedowagą?

Witam. Mam problem. Co mam jesc by przytyc ale zdrowo. Dodam ze przy wzroscie 160 waze zaledwie 45 kg i co bym nie zjadla waga stoi w miejscu. Dodam ze po badaniach wnikliwych ze zdrowiem jest wszystko w porzadku. Pomocy !

Badała się Pani na celiakię? Warto zrobić test. To może być przyczyna. Jeśli szczupłość jest po prostu naturalna trzeba wprowadzić zmiany w diecie. Jeść często - 7-8 razy dziennie, dużo węglowodanów typu kasze, makaron, dobre tłuszcze (oliwa z oliwek, olej lniany, masło, jaja), dobrej jakości białko (mięso, ryby, jaja). Aby dokładnie określić co powinna Pani jeść musiałabym zrobić bardziej głęboką analizę żywieniową.

Pozdrawiam,
Ewa Trusewicz, dietetyk
www.dietaifitness.pl