W jakiej postaci zażywać 1500 jednostek międzynarodowych witaminy E?

W jakiej postaci zażywać 1500 jednostek międzynarodowych witaminy e? Czytałem o tym w książce dr Andrew Saul który jest specjalistą w doradztwie naturalnego leczenia. Książka nosi tytuł pt "megadawki witamin. Wylecz się sam".

Witam Pana

Nie polecam stosowania się do takich terapii bez konsultacji ze specjalistą.
Suplementy diety powinny być stosowane tylko wtedy, gdy są do tego wskazania medyczne.
Zażywanie wysokich dawek witamin może mieć poważne skutki zdrowotne.
Nadrzędnym źródłem witamin i składników mineralnych powinna być dieta, a dopiero w przypadku braku możliwości zaspokojenia potrzeb organizmu -substancje farmakologiczne.

Pozdrawiam