Wada odbytu u dziecka a stałe pokarmy

Córka urodziła się w UK z wadą odbytu - Anorectal malformation.W drugiej dobie przeszła operację przesunięcia odbytu.Od ok półtora miesiąca (odkąd zaczęłam wprowadzać jej stały pokarm)zaczęły być problemy z kupką. Na początku robiła non stop takie jakby małe bobki, potem nic przez tydzień.Teraz ma gęste kupki i tak non stop, założę czystą pieluszkę i znów kolejna kupka.odparzenia i zmiana pieluszki co 3-5 min to norma. martwię się czy to przez wyrzynające się zęby czy coś innego.USG brzucha ok

Proszę zgłosić się do leczących chirurgów dziecięcych, ocenią działanie zwieracza odbytu i z pewnością ustalą/wyjaśnią dalsze postępowanie.