Wady plemników a przyczyny poronień

witam,z mężem staramy sie o dziecko od ok.1.5 roku w tym czasie miałam 2 poronienia i 1 ciże pozamaciczną,moje wyniki są prawidłowe,wczesiej nie miałam probleów z zajściem w ciąze ale kończyło sie poronieniem a w sierpniu 2013r ciąża pozamaciczną,od tamtego czasu starania nie przynoszą efektu.męża wyniki ogólnie dobre zaś morfologia kiepskaprawidłowe plemniki 6,25 ,nieprawidłowe 93,75 i 89,58% to wady gówki i 41,67 wady wstawki.czy te wady plemników mogły byś przyczyną wcześniejszych poronień?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wady plemników jak najbardziej mogą być przyczyną poronień.